Kendine özgü ilgi ve alaka gerektiren, bu yönüyle diğer hukuk branşlarından ayrılan bir alan olan idare hukukunun içerisinde daha da ayrı bir konu olan disiplin cezaları, atama işlemleri; ilişik kesilmesi gibi işlemlere ait davaların, idare hukukunda uzmanlaşmış avukat tarafından yürütülmesi; hak kayıpları yaşanmaması ve bir an önce mağduriyetlerin giderilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Memurlar Hukuk; İdare Hukuku’nda kendisini geliştiren, uzmanlaşan, bu alanda yüzlerce dava kazanan, yılların bilgi birikimi ile memur ve adaylarına hukukî anlamda destek veren deneyimli avukatlardan oluşan bir hukuk platformudur.

Yardım talep eden herkese idare hukuku alanında ücretsiz olarak hukuki danışmanlık hizmeti veren sayfalarımız; çeşitli konularda idare veya farklı boyutlarda mağduriyet yaşamış ve bu mağduriyetinin giderilmesi için idare mahkemesine dava açmak isteyen tüm Devlet Memurları, Memur Adayları, PAEM , Pomem, Pmyo, Askeri Okul Öğrenci Adayları, Asker ve Jandarma personellerine piyasaya göre çok düşük bir ücretle, bünyesinde bulunan avukatlar nezdinde avukatlık hizmeti vermektedir.

Sadece İdare Hukuku alanında kendisini geliştirmiş ve bu alanda fazlasıyla uzmanlaşmış avukatlarımız, yılların bilgi birikimi ve kazandıkları yüzlerce emsal mahkeme kararları ile İdare Hukuku alanında Türkiye’nin en iyi avukatları olma vasfını kazanmışlardır. Sizler de gerek İnstagram / Facebook Memurlar Hukuk sayfalarımız üzerinden, gerek internet sitemizden, gerek ise de iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşıp her türlü konuda soru sorabilir ve bizden yardım talep edebilirsiniz.

Yayınladığımız mahkeme kararları; bizzat avukatlarımızın davacı vekili sıfatıyla bulunduğu uyuşmazlıklarda kazandığımız davalarımız olup; insanların haklarını er ya da geç alabildiklerini ve hukukun üstünlüğünü görmeleri için bu kararlarımız; tarafımızca paylaşılmaktadır.

Paylaştığımız bu kararlar, insanların yargıya ve adalete olan güvenini arttırmakta olup, Adalet er ya da geç yerini bulur, yeter ki siz hakkınızı arayın…

Değişen ve güncellenen kanunları sürekli takip ederek kendilerini her zaman geliştiren uzman avukatlarımız; sizlere idare hukuku alanında destek vermekten mutluluk duyar.

“Adaletin Altın Anahtarı MemurlarHukuk” haklarınızı profesyonel bir ekiple size geri aldırır…